
Шектегіші және қос магниті бар биттерге арналған адаптер, 1/4 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шектегіші және қос магниті бар биттерге арналған адаптер Gross 11317, 1/4 дюйм, бұрауыштармен жұмыс істегенде ауыстырылатын саптамалардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Бұрауыштың патронына сәйкес келеді және биттерді жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Реттелетін бұранданың тереңдігін шектегіш бекіткіштердің гипсокартонға және басқа жұмсақ материалдарға шамадан тыс көмілуіне жол бермейді және оларды зақымданудан қорғайды.Артықшылықтарыадаптер жүрісті шектегіші жоқ қарапайым биттерде жұмсақ материалдармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Ішкі магнит жарғанатты мықтап ұстайды, ал шектегіштегі қосымша сыртқы магнит бекіткіштің ұсталуын қамтамасыз етеді — бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді және материалды бос қолмен ұстауға мүмкіндік береді.Адаптер тозуға төзімділігі жоғары берік хром-ванадий қорытпасынан жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.034 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | ограничитель |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич-блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996035307 |
- Бағасы: 2 110 ₸

