
Биттерге арналған икемді адаптер, 145 мм, 1/4 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 145 мм, 1/4 дюйм болатын Gross 11367 биттеріне арналған икемді адаптер бұрандалы қосылыстарды жету қиын жерлерде орнатуды және бөлшектеуді жеңілдетеді. Ол стандартты биттерді оңай өзгерту арқылы олармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бұрауышпен бірге қолданылады.Артықшылықтары14,5 см ұзындық бұрағышқа тікелей орнатылған жабдық жеткіліксіз жерлерде жұмыс істеу үшін жеткілікті.Иілгіш өзек бұрағыш патронының айналу осіне бұрышта орналасқан бөліктерге қол жеткізуге мүмкіндік береді.Айналмалы сақина бекіткіштерді тұрақтандыру және тиімдірек жұмыс істеу үшін икемді адаптерді ұстауға мүмкіндік береді.Магнитті ұстағыш биттердің құлап кетуіне жол бермейді, бұл шектеулі кеңістікте тиімді жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Адаптер хромдалған болаттан жасалған, бұл оның беріктігін, тозуға және коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 145 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 13 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.076 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | хромирование |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | 1008 |
| Ерекшеліктері | гибкий |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич-блистер |
| Шанақтың түрі | гибкий |
| Штрих-код | 4044996041858 |
- Бағасы: 1 719 ₸

