
Ұштық биттер мен розеткалар жинағы, 1/4, магниттік адаптер, болат S2, пластик корпус, 26 дана Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластикалық қораптағы магниттік адаптері бар, өлшемі 1/4 дюйм болатын S2 болаттан жасалған жалпы 11361 биттер мен ұштық розеткалар жинағы бұрандалы бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған. Жиһазды, электр құрылғыларын, велосипедтерді және т.б. құрастыруда қолданылады. Жинаққа ең көп сұранысқа ие өлшемдегі 17 бит және 6 розетка, миниатюралық ысырма кілті, биттерге арналған ұзартқыш сым және алтыбұрыштан шаршыға адаптер кіреді.Артықшылықтарыкең жабдық — жинаққа 1-3 калибрлі Phillips биттері, 1-3 калибрлі Pozidriv, 3, 5, 6 калибрлі түзу SL сплайндары, 10, 15, 20, 25 калибрлі TORX, 3-6 калибрлі HEX және 1/4 дюймдік розеткалар кіреді. өлшемдері 5, 6, 8, 10, 12, 13 мм.Жоғары ресурс — қаттылығы 52-54 HRC жапондық S2 легирленген болаттан жасалған қашаулар және қаттылығы 48 HRC хром ванадийлі болаттан жасалған шеткі бастар жоғары беріктікке, тозуға төзімділікке ие және ұзақ қызмет етуге арналған.Жету қиын жерлерде жұмыс істеу — 52 тістері бар ықшам ысырма әсіресе бұрағышпен жұмыс істеу мүмкін емес шектеулі жерлерде өте маңызды.Реверс — жалауша ауыстырғышы бұрандалы қосылыстарды ысырмамен бөлшектеуге мүмкіндік береді.Сенімді бекіту — кіріктірілген магниті бар биттерге арналған адаптер қондырмаларды мықтап ұстайды және жету қиын жерлерде жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді.Ыңғайлы жұмыс — резеңкеленген ысырма тұтқасы шебердің қолында сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Қажетті саптаманы жылдам іздеу — жинақтың құрамы корпустың қақпағында көрсетілген.Ұқыпты сақтау және ыңғайлы тасымалдау — жинақ сенімді құлпы бар соққыға төзімді пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 133 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 194 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | хромирование |
| Пәндер саны | 26 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, ысырмасы бар, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | сталь |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, TT, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996067551 |
- Бағасы: 17 236 ₸

