
Көпөлшемді 11-32 мм, шаршы өлшемі 1/2, CrV, жалпы хромдалған шеткі бастиек
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2 дюймдік шаршы CrV-тобындағы болаттан жасалған хромдалған көп өлшемді Gross 13190 ұштық басы 11-32 мм өлшемді болттармен және гайкалармен бекітуге арналған. Әмбебап көпөлшемді конструкция бірден бірнеше жабдықты ауыстыруға мүмкіндік береді. Жоғары сапалы өнімділіктің арқасында соңғы розетка кәсіби мәселелерді шешу үшін пайдаланылуы мүмкін.Артықшылықтарыжоғары ресурс және тозуға төзімділік — басы хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған.Коррозиядан қорғау — жылтыратылған хром жабыны соңғы бастың қызмет ету мерзімін ұзартады.Беріктік — болаттың қаттылығы 48 HRC құрайды, бұл деформацияға төзімділік қабілетін арттырады, сондықтан соңғы басы қарқынды жүктемелерге оңай төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 44 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 153 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.675 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Бастың максималды өлшемі | 32 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Бастың ең аз өлшемі | 11 мм |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | көпөлшемді |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996042404 |
- Бағасы: 9 166 ₸

