
Қашау-керн, 305 мм, үш компонентті эргономикалық тұтқа, қорғаныс протекторы, коррозияға қарсы жабын
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш бөліктен тұратын эргономикалық тұтқасы, қорғаныс протекторы және коррозияға қарсы жабыны бар, 305 мм, балғалар мен балғалары бар қол құралы ретінде пайдаланылатын Gross 18803 қашау-өзегі. Екі жақты қайрауы бар жұмыс бөлігі бетонды кесуге немесе бұрғы мен бұрғылауды белгілеу және орнату үшін ұңғымаларды жасауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Қашаудың беріктігі мен тозуға төзімділігін арттыруға жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан кескіш бөлікті жасау арқылы қол жеткізіледі. Қашау-өзек қайрауды жақсы ұстайды және 56-62 HRC жұмыс бөлігінің қаттылығына байланысты механикалық кернеулерге ерекше төзімділікке ие. Қашау жүзі қорғаныш эмальмен жабылғандықтан коррозияға ұшырамайды. Үш компонентті эргономикалық тұтқа жұмыс ыңғайлылығын арттырады, өйткені қолыңызда сырғып кетпейді және ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Протектор қолды балғамен кездейсоқ соғудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 188-Зубила, Керны GROSS |
| Ұзындығы | 305 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Cr-V |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4044996045139 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

