
Қашау-бітеуіш, 215 х 70 мм, үш компонентті эргономикалық тұтқа, қорғаныс протекторы, коррозияға қарсы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қашау-бітеуіш Gross 18707 с трехкомпонентной эргономикалық сапты, қорғаныш протектормен және антикоррозийным жабыны бар, 215 х 70 мм, арналған скалывания ескі тақтайшалар, жылытқыштар орнату және закачивания бөрене қабырғаларының үй, монша және басқа да құрылыстар. Үлкейтілген жұмыс бөлігі бетінің үлкен аумақтарын жылдам өңдеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Беріктік және тозуға төзімділік — шыңдалған хром-ванадийлі болаттан жасалған қалақ жоғары ресурсқа ие. Жұмыстың тиімділігі — кесу жиегі екі жағынан қайралған. Коррозияға төзімділік — жұмыс бөлігіне қорғаныш эмаль жағылады. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 56-62 HRC — қашау-скарпель қайрауды ұзақ уақыт сақтайды және механикалық кернеулерге оңай төтеп береді. Ыңғайлы жұмыс — сырғымайтын резеңкеленген бөлігі және эргономикалық пішіні бар үш бөліктен тұратын тұтқа тұтқадағы протектордың қолына мықтап сәйкес келеді — оператордың қолдары балғамен кездейсоқ соғылудан қорғалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 85 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 305 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.725 кг |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 188-Зубила, Керны GROSS |
| Ұзындығы | 215 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Cr-V |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Жұмыс бөлігінің ені | 70 мм |
| Штрих-код | 4044996048628 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

