
Рычагты механизмі бар күшейтілген шеткі қысқыштар, үш компонентті тұтқалар, 200 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, рычагты механизмі және үш бөліктен тұратын тұтқалары бар күшейтілген Gross 17990 қысқыштары шегелер мен басқа бекіткіштерді алып тастауға, сондай-ақ сымдарды тістеуге ыңғайлы. Қысқыштар кескіш жиектерге ығысқан топсаның және иінтіректердің оңтайлы орналасуының арқасында жұмыс тиімділігін 50%-ға арттыруға мүмкіндік береді.Артықшылықтарыжоғарылатылған ресурс — қысқыштар С60 конструкциялық болаттан жасалған және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Күшейтілген конструкция — жақтардың сыртқы жағында жоғары жүктемелерге төзімділікті қамтамасыз ететін қатайтқыштар бар.Тоттан қорғау — құралдың қызмет ету мерзімін ұзарту үшін жұмыс бөліктеріне тот баспайтын Titan finish жабыны қолданылады.Ыңғайлы пайдалану — үш компонентті резеңкеленген тұтқалар дірілді сіңіреді, бұл жұмыс кезінде шаршауды азайтады.Қосымша мүмкіндіктер — тұтқаларда ілгіш кронштейндерін немесе автокөлік қысқышының серіппелерін орнатуға арналған құлақшалар бар.Расталған сапа — өндіруші зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.408 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Кенелер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 179-Кенелер |
| Губкалардың материалы | сталь 60 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034775 |
- Бағасы: 27 925 ₸

