
Шеткі тістеуіктер, құю тұтқалары, 250 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 17992 ұзындығы 250 мм, құю тұтқалары бар соңғы қысқыштар құрылыс, монтаждау, жөндеу жұмыстарында пайдалы болады. Олардың көмегімен шегелер мен шпилькаларды тартуға, болат сымдарды, штангаларды және т.б. майыстыруға және тістеуге болады. Құрал жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады.Артықшылықтарыкенелер ұзаққа созылады, өйткені олар берік C60 құрылымдық болаттан жасалған.Кесу жиектері тозуға төзімді, өйткені олар 53 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен индукциялық сөндіруден өтті.Құрал тот басудан Titan finish коррозияға қарсы жабынымен сенімді қорғалған.Қысқыштармен жұмыс істеу ыңғайлы, себебі құю тұтқалары дірілді толығымен дерлік басады және алақаннан сырғып кетпейді.Бұйымның жоғары сапасы зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдікпен расталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.437 кг |
| Топ | Кенелер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 179-Кенелер |
| Губкалардың материалы | сталь 60 |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034782 |
- Бағасы: 12 032 ₸

