
Кілт-баллонды крест, ауыспалы иінтірегі бар жиналмалы, 17 мм, 19 мм, 21 мм, 23 мм, CrV, хромдалған Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
17, 19, 21, 23 мм розеткалары бар хромдалған, CrV болаттан жасалған Gross 14270 ауыспалы иінтірегі бар жиналмалы шарлы кілт-крест доңғалақ бекіткіштерін бұрап алуға және бұрауға арналған. Бұрандалы қосылыстардың 4 өлшеміне сәйкес келетін екі екі жақты розеткалармен бірге жеткізіледі. Телескопиялық тұтқаның патенттелген құлыптау механизмі тұтқаның ұзындығын өзгертуге және айналу моментін оңтайлы мөлшерлеуге мүмкіндік береді. Құрал кәсіби пайдалану үшін ұсынылған, сондай-ақ автокөлікке өз бетінше қызмет көрсету үшін қолданылуы мүмкін.Артықшылықтарыкілт-крест хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, жоғары беріктік көрсеткішіне және жұмыс ресурсын арттыруға ие.Хромдалған беттер коррозияға төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Тұтқалар сырғымайтын пластиктен жасалған, сондықтан құралмен жұмыс істеу ыңғайлы.Кілт-крест оңай құрастырылады және бөлшектеледі, бұл шебердің уақытын үнемдеуге мүмкіндік береді.Құрал сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы берік пластик қорапта келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.892 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 492 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 81 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 17 мм |
| Өлшем 1 | 17 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Өлшем 3 | 21 мм |
| Өлшем 4 | 23 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Форма-фактор | крестовой |
| Штрих-код | 4044996055947 |
- Бағасы: 14 812 ₸

