
Кілт-шарлы крест, жиналмалы 17, 19, 21 мм және 1/2, 406 мм, хромдалған Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14250 жиналмалы шарикті кілт, хромдалған, 406 мм, бекіткіштерге арналған 17, 19, 21 мм және 1/2" шаршы, автомобильдерге кәсіби қызмет көрсетуге арналған. Доңғалақ болттары мен гайкаларын бұрап алу және бұрау үшін қолданылады. Автоорталықтарда және шиналарды монтаждау пункттерінде қолданылады, сонымен қатар автокөлікті гаражда немесе жолда өз бетінше жөндеуге жарамды. Кілт жиналмалы механизммен жабдықталған және бүктелген күйде өте ықшам, сондықтан оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Артықшылықтары Кілт 1/2 дюймдік қосылым квадратымен жабдықталған, ол сәйкес келетін тесігі бар кез келген өлшемдегі шеткі розеткалармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жұмыс бөліктері 41 HRC қаттылығына дейін термиялық өңдеуден өтеді, бұл ГОСТ талаптарына толығымен сәйкес келеді. Құрал берік және коррозияға төзімді, себебі ол жоғары берік хром-ванадийлі болаттан жасалған және қорғаныш жабыны бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.444 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 48 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 467 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 15 мм |
| Өлшем 1 | 17 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Өлшем 3 | 21 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | крестовой |
| Штрих-код | 4044996055954 |
- Бағасы: 7 747 ₸

