
Кілт-ратчет 1/4, 72 тіс, Comfort, жылдам қалпына келтірумен, CrV, екі компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Comfort 14086 CrV болаттан жасалған ысырма кілті, 2 бөліктен тұратын тұтқасы, 1/4 дюймдік бекіту алаңы және жылдам қалпына келтіру мүмкіндігі бар, бұрандалы бекіткіштерді жылдам және тегіс бұрау/босату үшін 72 тісті ысырмамен жабдықталған. Шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы, себебі ысырманың қадамы небәрі 5 градус. Ысырмалы кілт сервистік орталықтарда, автожөндеу шеберханаларында пайдаланылады, жабдықты орнату кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштық — құрал хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл оның тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Агрессивті әсерлерге төзімділік — қорғаныш полипропилен жабынының арқасында кілт экстремалды жағдайларда жұмыс істеуге жарамды.Монтаждаудан бөлшектеуге жылдам өту — жалауша қосқышы ысырманың айналу бағытын лезде өзгертуге мүмкіндік береді.Жабдықты сенімді бекіту — шарикті бекіткіштің арқасында саптама жұмыс алаңында мықтап ұсталады.Саптамаларды жылдам ауыстыру — ысыру түймесі арқылы бекіту шаршысын басынан лезде босатуға болады.Пайдалану кезіндегі жайлылық — эргономикалық тұтқа шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.132 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 215 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 54 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996056043 |
- Бағасы: 5 673 ₸

