
Кілт-ратчет 3/8, 72 тіс, Comfort, жылдам қалпына келтірумен, CrV, екі компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Comfort 14084 CrV болаттан жасалған ысырма кілті, 2 бөліктен тұратын тұтқасы, 3/8 дюймдік бекіту алаңы және жылдам қалпына келтіру мүмкіндігі бар, бұрандалы бекіткіштерді жылдам және тегіс бұрау және босату үшін 72 тісті ысырмамен жабдықталған. Шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы, себебі ысырманың қадамы небәрі 5 градус. Ысырмалы кілт сервистік орталықтарда, автожөндеу шеберханаларында пайдаланылады, жабдықты орнату кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштық — құрал хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл оның тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Агрессивті әсерлерге төзімділік — қорғаныш полипропилен жабынының арқасында кілт экстремалды жағдайларда жұмыс істеуге жарамды.Монтаждаудан бөлшектеуге жылдам өту — жалауша қосқышы ысырманың айналу бағытын лезде өзгертуге мүмкіндік береді.Жабдықты сенімді бекіту — шарикті бекіткіштің арқасында саптама жұмыс алаңында мықтап ұсталады.Саптамаларды жылдам ауыстыру — ысыру түймесі арқылы бекіту шаршысын басынан лезде босатуға болады.Пайдалану кезіндегі жайлылық — эргономикалық тұтқа шаршамай ұзақ уақыт жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.304 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 54 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996056098 |
- Бағасы: 7 148 ₸

