
40-200 Нм, 1/2 Гросс электронды крутящий кілт адаптері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GROSS сауда маркасының электронды крутящий кілті 42-200 сағ/м диапазонында айналу моментін басқаратын бұрандалы қосылыстарды қатайтуға арналған. Адаптер ретінде өлшемі 1/2" хром-ванадийлі болаттан (CrV) жасалған жалғаушы шаршы пайдаланылады. Аспаптың беткі жағында орналасқан сұйық кристалды дисплей, сондай-ақ жарық және дыбыстық дабылдардың болуы нақты уақыт режимінде қатайту деңгейін бақылауға мүмкіндік береді. Дисплейге деректерді шығару келесі өлшем бірліктерінде қарастырылған: кг/см, кг/м, фунт/дюйм, фунт/фут, Нм. Электрондық кілттегі қуат ұяшығы ретінде СR2032 типті литий батареясы пайдаланылады. Батареяның үздіксіз жұмыс істеу уақыты 55 сағатты құрайды. Адаптер 80 секундтан артық пайдаланылмаған кезде батареяның шамадан тыс зарядсыздануын болдырмау үшін. электрониканың автоматты түрде өшуі орын алады. Сақтау және тасымалдау үшін жинақ пластикалық қорапқа салынған, ол өз кезегінде қорғаныс қабына салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.525 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 77 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 247 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-TW.АГ03.B.89740 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-TW.АГ03.B.89740.pdf |
| _пакеттегі ені | 114 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 141-Ключи динамометрические |
| Өлшеу диапазоны дейін | 200 Нм |
| Өлшеу диапазоны бастап | 40 Нм |
| Ұзындығы | 75 мм |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996051826 |
- Бағасы: 18 069 ₸

