
Ысырмасы бар құрамдастырылған кілттер жинағы, 8-19 мм, 7 дана, реверсивті, CrV Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14892 ысырмасы бар біріктірілген реверсивті кілттер жинағы болттар мен гайкаларды орнату және алу үшін пайдаланылады және CrV болаттан жасалған өлшемі 8-ден 19 мм-ге дейінгі 7 құралды қамтиды. Олардың әрқайсысында екі жұмыс басы бар — мүйіз және қақпақ, бұл қолдану аясын кеңейтеді. Қақпақ басының 12 қырлы профилі бар, соның арқасында ол бекіткіштерді мықтап ұстайды. Реверстің болуы бұрандалы қосылыстармен жұмысты жеңілдетеді. Жинақ автокөліктерді кәсіби жөндеуге де, өздігінен жөндеуге де жарамды.Артықшылықтарыберіктілік және жоғары қаттылық — кілттер хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған.Төзімділік — хром-никельді жабын құралдарды коррозиядан қорғайды.Жоғары ресурс — ратчет материалының қаттылығы 43-47 HRC құрайды, сондықтан ол қарқынды жүктемелерге төзімді.Тіпті жету қиын жерлерде де ыңғайлы жұмыс — 72 тісті ратчет бұрандалы қосылыстармен бірқалыпты және жылдам жұмыс істеуді қамтамасыз етеді (ратчеттің ауытқу бұрышы небәрі 5 градус).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 327 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.242 кг |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Пәндер саны | 7 |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996069203 |
- Бағасы: 31 313 ₸

