
Ысырмасы бар құрама кілттер жинағы, 8-19 мм, 7 дана, топсалы, CrV Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14891 ысырмасы бар топсалы біріктірілген кілттер жинағы 8-19 мм бас диаметрі бар бұрандалы қосылыстарды бұрап алуға және бұрауға арналған CrV болаттан жасалған 7 бөлікті қамтиды. Қараған тұмсығының болуына байланысты кілттер бекіткіштердің барлық түрлеріне жарамды. 12 қырлы сақиналы розетка болттың немесе гайканың бетімен сенімді жанасуды қамтамасыз етеді, бұл жұмысты жеңілдетеді және бекіткіштердің беттерінің деформациялану қаупін азайтады. Жинақ автокөліктерге техникалық қызмет көрсету және жөндеу үшін пайдаланылады және күнделікті өмірде де пайдалы. Артықшылықтары Кілттер жүктемелерге төзімді, себебі олар жоғары берік хром-ванадийлі болаттан жасалған. Бекіту механизмінің қаттылығы 58 HRC құрайды, соның арқасында ол ұзақ уақыт жұмыс сапасын сақтайды. Әрбір құралдың қақпақ басы топсалы механизммен жабдықталған және оның орнын тігінен 180 градусқа өзгерте алады, бұл кез келген жазықтықта орналасқан бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Хром-никельді жабын кілттерді коррозиядан қорғайды және олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. 72 тісті ысырмалы механизм бұрандалы қосылыстардың тегіс және жылдам орнатылуын қамтамасыз етеді — бұрылу бұрышы 5 градус, бұл шектеулі қол жетімділік жағдайында жұмысты жеңілдетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.454 кг |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Пәндер саны | 7 |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996069210 |
- Бағасы: 40 424 ₸

