
Ысырмасы бар жиналмалы кілттер жинағы, 8-19 мм, 2 дана, көп өлшемді, қайтымды, CrV Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14893 ысырмасы бар көп өлшемді қорапты кері кілттер жинағы өлшемі 8-19 мм бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған CrV болаттан жасалған 2 құралды қамтиды. Олардың әрқайсысы бірден 4 кілтті ауыстыра алады, себебі оның 4 тұтқасы бар екі сырғымалы жұмыс басы бар — бірінші кілт үшін 8 x 10 мм және 12 x 13 мм, екіншісі үшін 14 x 17 мм және 18 x 19 мм. 12 қырлы профиль бекіткіштерді мықтап ұстауға мүмкіндік береді. Реверстің болуы бұрандалы қосылыстармен жұмысты жеңілдетеді. Жинақ автокөліктерді кәсіби жөндеуге де, өздігінен жөндеуге де жарамды.Артықшылықтарыберіктілік және жоғары қаттылық — кілттер хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған.Төзімділік — хром-никельді жабын құралдарды коррозиядан қорғайды.Жоғары ресурс — ратчет материалының қаттылығы 43-47 HRC құрайды, сондықтан ол қарқынды жүктемелерге төзімді.Тіпті жету қиын жерлерде де ыңғайлы жұмыс — 72 тісті ратчет бұрандалы қосылыстармен бірқалыпты және жылдам жұмыс істеуді қамтамасыз етеді (ратчеттің ауытқу бұрышы небәрі 5 градус).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 280 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 105 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.465 кг |
| Топ | Ысырмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 148-Ысырмалы құрама кілттер |
| Пәндер саны | 2 |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый держатель |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996069555 |
- Бағасы: 15 582 ₸

