
Ауыспалы тістеуіктер Quattro-Gripp 260 мм, тез қысылатын механизм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross Quattro-Gripp 15712 ұзындығы 260 мм, жылдам қысу механизмі бар ауыспалы қысқыштарды жеке шеберлер мен кәсіпқойлар монтаждау-монтаждау және сантехникалық жұмыстарды орындау кезінде пайдаланады. Патенттелген өздігінен қысылатын механизмі бар қысқыштар құбырларды, фитингтерді және басқа бөлшектерді жылдам ұстауға, ұстауға және айналдыруға мүмкіндік беру арқылы жұмыс тиімділігін айтарлықтай арттырады. Құрал әсіресе үлкен көлемдегі жұмыстарға қатысты. Артықшылықтары Қысқыштар соғу әдісімен жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған, осылайша олардың беріктігі мен сенімділігі қамтамасыз етіледі. Titan finish коррозияға қарсы жабыны кенелердің жұмыс бөліктерінде тоттың пайда болуына жол бермейді. Ұстағыш бөліктердегі тістер әртүрлі пішіндегі бөлшектерді берік ұстау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Құю тұтқалары қолдарда сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады. Қысқыштар Германияда жоғары технологиялық өндірісте шығарылады, зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдік беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033594 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

