
Ауыспалы қысқыштар, құю тұтқалары, хром-ванадий, 240 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 240 мм, хром-ванадийден жасалған, құйма тұтқалары бар Gross 15715 ауыстырмалы қысқыштары дөңгелек пішінді бөлшектерді: құбырларды, фитингтерді, гайкаларды және т.б. айналдыруға, орнатуға/бөлшектеуге арналған әмбебап құрал болып табылады. Оның көмегімен слесарлық-монтаждау, сантехникалық жұмыстарды тіпті жету қиын жерлерде де жеделдетуге болады.Артықшылықтарытөзімділік және жоғары ресурс — қысқыштар хром-ванадийлі болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 55-59 HRC қаттылыққа дейін шыңдалған.Ұсақ бөлшектерді ұстау — арнайы ойық шегелермен және сымдармен жұмысты жеңілдетеді.Эргономика — құю тұтқалары қолдарыңызға ыңғайлы орналасады, ал шектегіш саусақтардың кездейсоқ жарақаттануын болдырмайды.Сенімділік — қысқыштар Германияда жоғары технологиялық зауытта жасалған.Жоғары сапа — өндіруші зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 281 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 66 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034799 |
- Бағасы: 12 276 ₸

