
Инерциялық емес балға, 675 г, резеңкеленген Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 675 г және ұзындығы 325 мм болатын Matrix 10986 инерциясыз резеңкеленген балға тегістеу жұмыстарына арналған және металл беттеріндегі ойықтарды түзетуге қызмет етеді. Бөлшектің зақымдану қаупінсіз күштің жақсы берілуін қамтамасыз етеді. Шанақты жөндеуді жүргізу үшін қолданылады. Артықшылықтары Тұтас құйылған корпус құралдың тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз ететін соққыға төзімді пластиктен жасалған. Қуыс атыс штыры металл шарлармен толтырылған, соның арқасында соққы кезінде пайда болатын шегініс толығымен сөндіріледі. Соңында қалыңдатылған бедерлі резеңкеленген тұтқа қолға жақсы сәйкес келеді және сырғып кетпейді, сондықтан балға пайдалану үшін ыңғайлы және қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 102 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.008 кг |
| Шабуылшының салмағы | 675 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының диаметрі | 48 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | резина, металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996000237 |
- Бағасы: 2 825 ₸

