
Кувальда, 1000 г, Matrix ағаш сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 1000 г шабуылшысы және ұзындығы 375 мм ағаш тұтқасы бар Matrix 10902 шана балғасы — қазықтарды, балдақтарды, үлкен шегелерді соғу үшін, сондай-ақ заттарды майыстыру және пішіндеу үшін қолданылатын кәсіби мақсаттағы құрастыру слесарь құралы. Жеңіл, дәл және дәл соққылар жасауға мүмкіндік береді. Соғылған шток беріктігімен ерекшеленеді. Балға кәсіби құралға жатады, сондықтан ол құрылыс алаңында және автосервисте пайдалы болады, сонымен қатар елде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Басы жоғары сапалы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, соққы беттері жоғары жиілікті токтармен 40-45 HRC дейін шыңдалған — бұл қаттылық пен беріктіктің оңтайлы арақатынасын қамтамасыз етеді, сондықтан соққы тиелген кезде атыс штыры сынбайды және тегістелмейді. Жұмыс беттеріндегі ойықтар кесілген — жұмыс кезінде шабуылшыдан ұсақ бөлшектер сынбайды, жарақат алу қаупі жойылады. Басы сыналанған тұтқаға мықтап бекітілген және соғылған кезде секірмейді. Екі жағынан сәл дөңес және тегістелген атыс штыры коррозиядан қара лакпен қорғалған және ұзақ қызмет етеді. Тұтқасы іріктелген ағаштан жасалған және лакпен қапталған, сондықтан ол дымқыл болса да, қолыңызда кеуіп кетпейді және сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.192 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 384 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Шабуылшының салмағы | 1000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996000107 |
- Бағасы: 3 293 ₸

