
Шана, 2000 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 10921 шана балғасы, шабуылшының салмағы 2000 г, жалпы ұзындығы 305 мм, резеңкеленген талшықты шыныдан жасалған тұтқасы бар, жеңіл, бірақ дәл соққылар жасауға арналған. Үлкен шегелерді, қадаларды, балдақтарды соғуға мүмкіндік береді, металл бөлшектерді майыстыру және пішіндеу үшін пайдалануға болады. Балға сәл дөңес соғылған шабуылшының арқасында жоғары сенімділікпен сипатталады. Құрал құрылыс алаңдарында, автосервистерде сұранысқа ие, тұрмыстық мақсатта да жарамды. Артықшылықтары Балға басы жоғары сапалы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 40-45 HRC дейін жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, сондықтан металл соғылған кезде атыс штыры сынбайды және тегістелмейді. Бастың қара лакталған беті коррозияға ұшырамайды, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді. Соққы кезінде шабуылшының шетінен кішкене бөліктер ұшып кетпейді, өйткені оның беткейлері кесілген. Атыс штыры тұтқадан секірмейді, өйткені ол басына берік және берік шайырдың көмегімен жабыстырылады. Қалың талшықты талшықты өзегі бар тығыз пластиктен жасалған тұтқа соққы кезінде кері соққыны азайта отырып, тербелістерді тиімді түрде басады. Резеңке ендірмелердің арқасында тұтқа жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 2.383 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 118 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Шабуылшының салмағы | 2000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996000183 |
- Бағасы: 5 812 ₸

