
Слесарлық балға, 1000 г, шаршы атқыш, ағаш сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 1000 г шаршы шабуылшысы және ағаш тұтқасы бар Matrix 10236 слесарлық балғасы соғу үшін қолданылады. Металл дайындамалармен, шегелермен немесе дюбельдермен жұмыс істегенде қолданылады. Сүйір бөлігі бар атыс штыры қол жетпейтін жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Балға кәсіби пайдалану үшін ұсынылады, сонымен қатар үйде, елде және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Балға басы деформацияға төзімді, себебі ол 45 маркалы соғылған болаттан жасалған. Шабуылшының жұмыс бөліктері қаттылығымен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені 40-45 HRC дейін шыңдалған. Қара лакпен қапталған жабын басты коррозиядан қорғайды. Тұтқасы сыналанып, басы эпоксидті желіммен қосымша бекітіледі, бұл бүкіл құрылымның сенімділігін қамтамасыз етеді. Жүріс орнындағы үлкейтілген "белдемше" соққы кезінде жіберіп алған жағдайда тұтқаны қорғайды. Екі түсті ағаш тұтқа кеуіп кетуден түссіз лакпен қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 364 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 133 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1000 кг |
| Шабуылшының салмағы | 1000 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 102-Слесарлық балғалар, ағаш сабы |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996000305 |
- Бағасы: 2 749 ₸

