
Слесарлық балға, 300 г, шаршы атқыш, резеңкеленген талшықты шыны тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 300 г шаршы шабуылшысы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Gross 10273 слесарлық балғасы металл дайындамаларды өңдеуге, шегелерді, түйреуіштерді, дюбельдерді және басқа бекіткіштерді жүргізуге арналған. Шабуылшының сүйір пішінінің арқасында тар жерлерде манипуляциялар үшін қолайлы. Балға кәсіби және үйде пайдалану үшін ұсынылады.Артықшылықтарыоңтайлы беріктік пен қаттылық — құралдың басы 50 болаттан жасалған, жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, фрезерленген және тегістелген.Деформацияға төзімділік — шабуылшының шаршы бөлігінің қаттылығы 3 мм тереңдікте 50-52 HRC, ал саусақтың қаттылығы 44-46 HRC құрайды.Динамикалық жүктемелерге төзімділік — көшет аймағының ең төменгі қаттылығы 34-36 HRC, бұл жұмыстарды орындау кезінде жарықтардың пайда болуын болдырмайды.Сенімді конструкция — тұтқа басты эпоксидті шайырмен мықтап бекітеді, сондықтан ол соғылған кезде сырғып кетпейді.Күрделі жағдайларда жұмыс істеу — тұтқаның материалы ылғал мен коррозиялық ортаның әсеріне ұшырамайды.Ыңғайлы пайдалану — талшықты талшықты тұтқа кері соққыдан тербелістерді сіңіреді, ал оның резеңкеленген беті алақанды жақсы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.479 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 104 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 23 мм |
| Бренд | GROSS |
| Шабуылшының салмағы | 300 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 103-Слесарлық балғалар, фибергласс/тұтас соғылған тұтқа |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996066158 |
- Бағасы: 3 362 ₸

