
Слесарлық балға, 500 г, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 500 г шаршы шабуылшысы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Matrix 10330 слесарлық балғасы металл өңдеу, сондай-ақ шегелер мен дюбельдерді жүргізу үшін қолданылады. Жұмыстың үлкен көлемін орындау үшін оңтайлы, жету қиын жерлерде әрекеттерді жеңілдетеді. Балға құрылыс және жөндеу жұмыстары кезінде, жиһаз құрастыру үшін пайдалы, үй шаруашылығында да пайдалы болады. Артықшылықтары Фрезерленген және тегістелген бастиек соғу әдісімен 45 болаттан жасалған, бұл оның біркелкілігін арттырады және беріктік береді. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 40-45 HRC құрайды, сондықтан құрал тозуға төзімді және ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады. Басы тоттанудан қорғайтын және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартатын бояу-лак қоспасымен қапталған. Басы тұтқаға эпоксидті шайыр арқылы мықтап бекітілген, сондықтан соққы кезінде ол сырғып кетпейді. Талшықты шыныдан жасалған тұтқа жеңіл, ал оның резеңкеленген беті қолыңызда сырғып кетпейді, бұл жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді. Тұтқа тербелістерді сіңіреді, тербелістердің қолға берілуін болдырмайды және соққылардың тиімділігін арттырады. Фибергластан жасалған тұтқа агрессивті ортаның әсерінен қорықпайды: еріткіштер, бензин, май және т.б.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 119 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 500 кг |
| Шабуылшының салмағы | 500 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 103-Слесарлық балғалар, фибергласс/тұтас соғылған тұтқа |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996000367 |
- Бағасы: 2 455 ₸

