
Балға-шегелеуші, 450 г, магниті бар атыс штыры, резеңкеленген талшықты шыны сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 10446 450 г басы бар балға шегешісі, магнитті шабуылшысы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы шегелерді соғу үшін қолданылады, сонымен қатар дұрыс емес бекітілген бекіткіштерді тартып, дұрыс пішіндеуге қабілетті. Шабуылшының жоғарғы жағында тырнақты бекітуге болатын магниті бар ойық бар — бұл оны жүргізу кезінде қолмен ұстамауға мүмкіндік береді. Тырнақ балғасы құрылыста қолданылады, сонымен қатар жиһаз құрастыруда және үй шаруашылығында пайдалы. Артықшылықтары Құралдың басы берік 45 маркалы орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан динамикалық кернеулерге төзімді. Жұмыс бөліктерінің селективті қатаюы оларға оңтайлы қаттылық береді және сынықтар мен жарықтардың пайда болуына жол бермейді. Шабуылшының қаттылығы 40-50 HRC диапазонында, сондықтан ол жоғары соққы жүктемелеріне төтеп бере алады. Эпоксидті желіммен желімдеу басты мықтап бекітеді — соққы кезінде тұтқа одан шығып кетпейді. Тұтқаның басына кіретін жеріндегі үлкейтілген "юбка" оның бекітілуінің сенімділігін және жіберіп алған жағдайда шегеден қорғауды қамтамасыз етеді. Талшықты шыныдан жасалған резеңкеленген тұтқа тербелістерді соққыдан шебердің қолына жібермей сіңіреді. Тұтқада желдеткіш саңылаулар бар, бұл жұмыс кезінде жайлылықты арттырады. Тұтқадағы саңылау шеге балғасын ілуге мүмкіндік береді, бұл оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 33 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 450 кг |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 30 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996011004 |
- Бағасы: 4 870 ₸

