
Балға-шегелеуші, 450 г, талшықты талшықты үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 450 г басы және талшықты шыныдан жасалған үш бөліктен тұратын тұтқасы бар Gross 10475 балға шегесі әртүрлі өлшемдегі дұрыс соғылмаған шегелерді соғуға және түзетуге арналған. V-тәрізді ойығы бар дөңгелек атыс штыры мен саусақ қорабы монтаждау және бөлшектеу жұмыстарына өте ыңғайлы. Балға-шегелеуші құрылыс алаңында, жөндеу кезінде, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда таптырмайтын құрал.Артықшылықтарытөзімділік — басы соғу әдісімен жоғары сапалы 55 болаттан жасалған, ал тұтқаға қосылу аймағындағы бастың қаттылығы 24-28 HRC құрайды, соның арқасында ол динамикалық жүктемелер кезінде жарылып кетпейді.Тозуға төзімділік және қарқынды қолдану мүмкіндігі — жоғары жиілікті токтармен таңдамалы сөндіру бастың әртүрлі бөліктерінің оңтайлы қаттылығын қамтамасыз етеді — атыс штыры 3 мм тереңдікте 50-55 HRC дейін, ал саусақ 44-52 HRC дейін сөндіріледі.Ойластырылған конструкция — тұтқаның басына кіру аймағындағы үлкейтілген "белдемше" оның бекітілуінің сенімділігін арттырады, сонымен қатар шегеге соғылған жағдайда тұтқаны қорғайды.Сенімділік — тұтқа соққыға төзімді пластикпен қапталған талшықты талшықты өзек болып табылады, бұл оның сынуын болдырмайды.Эргономикалылық — тұтқаның төменгі бөлігі резеңкеленген және бедерлі беті бар, соның арқасында құрал алақаннан сырғып кетпейді.Ыңғайлы пайдалану — балға мінсіз теңдестірілген, ал тұтқаның материалы соққы кезінде дірілді тиімді түрде басады, бұл ұзақ жұмыс кезінде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.85 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 127 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 36 мм |
| Бренд | GROSS |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 29 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | талшықты шыны, пластик, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996066707 |
- Бағасы: 4 822 ₸

