
Балға-шегелеуші, 450 г, тұтас соғылған, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 450 г басы және үш бөліктен тұратын тұтқасы бар Gross 10469 тұтас соғылған шеге балғасы бекіткіштерді жүргізуге және шегелерді алуға арналған. Оларды сына тәрізді ойығы бар қисық жалпақ саусақтың көмегімен алуға және түзетуге ыңғайлы. Балға үйде де, кәсіби де қолдануға ұсынылады. Артықшылықтары Құрал соғу әдісімен С55 конструкциялық болаттан жасалған, бұл жоғары беріктікті қамтамасыз етеді. Басы таңдамалы сөндіруден өтті — шабуылшының қаттылығы 52 HRC, ал саусақ 46 HRC, соның арқасында олар жұмыс кезінде жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Бас пен тұтқаның қосылу аймағындағы қаттылық 35 HRC құрайды, бұл динамикалық жүктемелер кезінде жарықтардың пайда болу қаупін азайтады. Тұтас соғылған корпус сынбайды, ал шегеге соғылған кезде жіберіп алсаңыз да, тұтқаға зақым келмейді. Тұтқаның ойластырылған конструкциясы мен бастың ортаңғы бөлігіндегі металл "щектердің" арқасында құрал жеңілдетілген (жалпы салмағы 847 г) және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ететін жақсартылған теңгерімге ие. Үш компонентті тұтқа алақаннан сырғып кетпейді және шебердің қолындағы жүктемені азайта отырып, кері қайтару кезінде тербелістерді тиімді түрде басады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.847 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 122 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 36 мм |
| Бренд | GROSS |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 29 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996066714 |
- Бағасы: 8 730 ₸

