
Балға-шегелеуші, 450 г, тұтас металл, екі компонентті сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 10460 салмағы 450 г басы және екі бөліктен тұратын тұтқасы бар тұтас металл шеге балғасы - шегелерді алу функциясы бар соқпалы аспап. Жұмыс басының бір жағында соғуға арналған дөңгелек ату штыры, ал екінші жағында шеге басын алуға мүмкіндік беретін сына тәрізді ойығы бар жалпақ, қисық саусақ бар. Балға-шегелеуші кәсіби салада қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық міндеттерді шешуге жарамды. Артықшылықтары Балға термиялық өңдеуді қатаң сақтай отырып, 45 болаттан соғу арқылы жасалады, бұл құралдың жоғары сапасы мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Тұтас металл конструкциясы барынша беріктікке ие, тұтқаның түсіп қалуын және жіберіп алған жағдайда құралдың зақымдалуын болдырмайды. Жұмыс бөліктері 45-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан тозуға төзімді және деформация қаупінсіз қайталанатын соққы жүктемелеріне төтеп бере алады. Резеңкеленген эргономикалық тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және алақаннан сырғып кетпейді, бұл жайлылық пен пайдалану қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 29 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 136 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 450 кг |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 30 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996010922 |
- Бағасы: 3 688 ₸

