
Балға-шегелеуші, 570 г, талшықты талшықты үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 570 г басы және талшықты шыныдан жасалған үш бөліктен тұратын тұтқасы бар Gross 10476 балға шегесі әртүрлі өлшемдегі дұрыс соғылмаған шегелерді соғуға және түзетуге арналған. V-тәрізді ойығы бар дөңгелек атыс штыры мен саусақ қорабы монтаждау және бөлшектеу жұмыстарына өте ыңғайлы. Балға-шегелеуші құрылыс алаңында, жөндеу кезінде, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда таптырмайтын құрал. Артықшылықтары Басы соғу әдісімен жоғары сапалы 55 болаттан жасалған, сондықтан оның беріктігі мен деформацияға төзімділігі бар. Жоғары жиілікті токтармен селективті сөндіру бастың әртүрлі бөліктерінің оңтайлы қаттылығын қамтамасыз етеді — атыс штыры 3 мм тереңдікте 50-52 HRC дейін, ал саусақ 44-48 HRC дейін сөндіріледі, сондықтан олар деформация қаупінсіз қарқынды қолдануға төтеп береді. Бастың тұтқаға қосылатын жері иілгіш, қаттылығы 28-35 HRC, сондықтан динамикалық жүктемелер кезінде жарылып кетпейді. Тұтқаның басына кіретін жердегі үлкейтілген "юбка" оның бекітілуінің сенімділігін арттырады, сонымен қатар шегеге соғылған жағдайда басын қорғайды. Тұтқа - бұл құралдың сынуын болдырмайтын, соққыға төзімді пластикпен қапталған талшықты талшықты өзек. Тұтқаның төменгі бөлігі резеңкеленген және бедерлі беті бар, соның арқасында құрал алақаннан сырғып кетпейді. Балға мінсіз теңдестірілген, ал тұтқаның материалы соққы кезінде дірілді тиімді түрде басады, бұл шаршауды азайтады және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.967 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 134 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 39 мм |
| Бренд | GROSS |
| Шабуылшының салмағы | 570 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 31 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | талшықты шыны, пластик, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996066745 |
- Бағасы: 5 134 ₸

