
Тас қалаушы балғасы, 600 г, тұтас металл, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 600 г басы және екі бөліктен тұратын тұтқасы бар Matrix 10630 тұтас металл тас қалаушы балғасы тас немесе кірпішпен жұмыс істеу үшін қолданылады. Төртбұрышты атыс штыры соғуға арналған, ал ұзартылған қайралған саусақ тасты немесе кірпішті кесуге арналған. Артықшылықтары Тұтас металл корпус тұтқаның сынуын немесе зақымдалуын болдырмайды. Бастың материалы — құралдың беріктігі мен тозуға төзімділігін беретін аспаптық болат. Шабуылшының қаттылығы 55 HRC дейін реттеледі, сондықтан ол қарқынды пайдалану кезінде де өнімділік қасиеттерін сақтайды. Ойық беті бар екі компонентті тұтқа құралмен жұмыс істегенде жайлылықты қамтамасыз етеді, өйткені ол қолға сырғып кетпейді және шебердің шаршауын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 324 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 174 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 600 кг |
| Шабуылшының салмағы | 600 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 106-Өзге балғалар |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996010977 |
- Бағасы: 3 385 ₸

