
Шатыршы балғасы, 600 г, тұтас металл, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
600 г басы және екі бөліктен тұратын тұтқасы бар Matrix 10620 толық металл шатыр жабынының балғасы шатыр жабындарын жабуға арналған арнайы құрал болып табылады. Шабуылшының жұмыс бетіндегі ойықтар, егер шегеге соққы бұрышпен соғылса, сырғып кетудің алдын алады. Бастың қарама-қарсы бөлігі қаңылтырдағы тесіктерді тесуге және шеттерін бүгуге арналған сүйір сына болып табылады. Шегелеуші дұрыс соғылмаған шегелерді түзету үшін тартуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Балға белгілі бір термиялық өңдеу режиміне сәйкес жоғары сапалы C55 соғылған болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Басы 50-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан бірнеше динамикалық жүктемелер кезінде тозуға төзімді, атыс штыры жылтыратылған. Магнитті бекіткіш тырнақты бірінші соққы кезінде ұстайды, бұл тырнақты қолмен ұстау мүмкін болмаған кезде жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тұтас металл конструкциясы тұтқаның сынуын және соққы кезінде жіберіп алған жағдайда оның зақымдалуын болдырмайды. Бедерлі беті бар екі компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және алақаннан сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығы мен қауіпсіздігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 328 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 158 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 600 кг |
| Шабуылшының салмағы | 600 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 106-Өзге балғалар |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996010984 |
- Бағасы: 3 949 ₸

