
Бұрауыш PH0 x 75 мм, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Gross 12131, PH0 x 75 мм, S2 болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, Phillips "крест" типті бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Жөндеу кезінде құрылыс алаңында немесе үйде ыңғайлы болады. Магниттелген шаншу сплайнды бекіткіштің басына бекітуге мүмкіндік береді, қолды босатады, бұл жұмысты жеңілдетеді. Бұрауышты кәсіби қажеттіліктер үшін пайдалануға болады.Артықшылықтарыжоғары ресурс — жұмыс бөлігі қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған жапондық S2 легирленген болаттан жасалған.Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — лазерлік ойықтары бар фосфатталған саңылау сырғып кетпейді және беттердің жалап кетуіне жол бермейді.Қажетті құралды жылдам іздеу — тұтқаның артқы жағы мен штанга сплайн түрін және штанганың ұзындығын көрсетеді.Эргономика — үш компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және қолдардағы шаршауды азайтуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.059 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Өзек материалы | S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996076690 |
- Бағасы: 894 ₸

