
Бұрауыш PH2 x 100 мм, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Gross 12144, PH2 x 100 мм, S2 болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, Phillips "крест" типті бекіткіштерді орнату және бөлшектеу қажет болған жағдайда қолданылады. Жөндеу кезінде құрылыс алаңында немесе үйде ыңғайлы болады. Бұрауышты ұзындығы 100 мм штанганың арқасында ойықтарда жұмыс істеуге болады. Құрал кәсіби пайдалану үшін жарамды.Артықшылықтарыжоғары ресурс — жұмыс бөлігі қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған жапондық S2 легирленген болаттан жасалған.Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — лазерлік ойықтары бар фосфатталған саңылау сырғып кетпейді және беттердің жалап кетуіне жол бермейді.Магниттелген саңылау ұшы бекіткіштің басына мықтап бекітіледі және оны қолмен ұстаудың қажеті жоқ.Жетілдірілген функционал — кілтке арналған қосымша алтыбұрыш бұрағыштың істен шығу қаупінсіз қолданылатын күшті арттыруға мүмкіндік береді.Қажетті құралды жылдам іздеу — тұтқаның артқы жағы мен штанга сплайн түрін және штанганың ұзындығын көрсетеді.Эргономика — үш компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және қолдардағы шаршауды азайтуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.127 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Өзек материалы | S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996076775 |
- Бағасы: 1 307 ₸

