
Бұрауыш PZ0 x 75 мм, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Gross 12155, PZ0 x 75 мм, S2 болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, Pozidriv бекіткіштерін орнату/бөлшектеу үшін пайдалы. 4 қосымша ойығы бар көлденең ойықтың арқасында бекіткіштер сырғып кетпейді, бұл жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Бұрауыштың жоғары сапасының арқасында ол кәсіби қарқынды пайдалануға арналған. Ұзындығы 75 мм өзек беттерде және ойықтарда бекіткіштермен жұмыс істеу үшін жарамды. Артықшылықтары Бұрауыштың жоғары қызмет ету мерзімі қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған жапондық S2 легирленген болаттан жасалған жұмыс бөлігіне кепілдік береді. Лазерлік ойықтары бар фосфатталған саңылау бекіткіштерді жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді, оның сырғып кетуіне және жиектерінің жалап кетуіне жол бермейді. Магниттелген шаншу сплайнды бекіткіштің басына бекітуге мүмкіндік береді, бұл жұмысты жеңілдетеді және бір қолды босатуға мүмкіндік береді. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін тұтқаның артқы жағында және штангада сплайн түрі мен штанганың ұзындығы көрсетілген. Үш компонентті тұтқаның эргономикалық пішіні жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді, қолдардағы шаршауды азайтуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.058 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Өзек материалы | S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PZ0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996077369 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

