
Бұрауыш PZ1 x 75 мм, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Gross 12156, PZ1 x 75 мм, S2 болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, Pozidriv типті бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін пайдалы. 4 қосымша ойығы бар көлденең ойық бекіткіштің басына сырғып кетпейді, бұл жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Бұрауыш ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және кәсіби пайдалануға арналған.Артықшылықтарытозуға төзімділік — жұмыс бөлігі қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл бұрағыштың қызмет ету мерзімін арттырады.Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — фосфатталған сплайнда оның сырғып кетуіне және бекіткіштердің беттерін жалап кетуіне жол бермейтін лазерлік ойықтар бар.Магниттелген саңылау ұшы бекіткіштің басына мықтап бекітіледі және оны қолмен ұстаудың қажеті жоқ.Қажетті құралды жылдам іздеу — тұтқаның артқы жағы мен штанга сплайн түрін және штанганың ұзындығын көрсетеді.Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық үш компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және қолдардағы шаршауды азайтуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.085 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Өзек материалы | S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PZ1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996077376 |
- Бағасы: 1 013 ₸

