
Бұрауыш PZ2 x 100 мм, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Gross 12159, PZ2 x 100 мм, S2 болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, Pozidriv типті бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін пайдалы. 4 қосымша ойығы бар көлденең ойықтың арқасында бекіткіштер сырғып кетпейді, бұл жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Ұзындығы 100 мм өзек беттерде және ойықтарда бекіткіштермен жұмыс істеу үшін жарамды. Бұрауыш ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және кәсіби пайдалануға арналған.Артықшылықтарытозуға төзімділік — жұмыс бөлігі қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл бұрағыштың қызмет ету мерзімін арттырады.Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — фосфатталған сплайнда оның сырғып кетуіне және бекіткіштердің беттерін жалап кетуіне жол бермейтін лазерлік ойықтар бар.Магниттелген саңылау ұшы бекіткіштің басына мықтап бекітіледі және оны қолмен ұстаудың қажеті жоқ.Кеңейтілген функционал — кілтке арналған қосымша алтыбұрыш бұрағыштың істен шығу қаупінсіз көбірек күш жұмсауға мүмкіндік береді.Қажетті құралды жылдам іздеу — тұтқаның артқы жағы мен штанга сплайн түрін және штанганың ұзындығын көрсетеді.Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық үш компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және қолдардағы шаршауды азайтуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 37 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.127 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Өзек материалы | S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996077390 |
- Бағасы: 1 311 ₸

