
Бұрауыш SL4 x 100 мм, S2, үш компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Gross 12105, SL4,0 x 100 мм, S2 болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, "минус" саңылаулы типті бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған. Оның көмегімен монтаждау, құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізуге болады. Штанганың ұзындығы 100 мм ойықтардағы бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бұрауыш кәсіби пайдалану үшін жарамды.Артықшылықтарыжоғары ресурс — жұмыс бөлігі қажетті қаттылыққа дейін шыңдалған жапондық S2 легирленген болаттан жасалған.Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — лазерлік ойықтары бар фосфатталған саңылау сырғып кетпейді және беттердің жалап кетуіне жол бермейді.Магниттелген саңылау ұшы бекіткіштің басына мықтап бекітіледі, бұл жұмысты жеңілдетеді және қолды босатуға мүмкіндік береді.Пайдаланудың қарапайымдылығы — тұтқаның артқы жағында және штангада сплайн түрі мен штанганың ұзындығы көрсетілген.Эргономикалылық — үш компонентті тұтқа ұзақ жұмыс уақытында жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға сенімді орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 34 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.081 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 121-Отвертки "GROSS", трехкомпонентная рукоятка |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Өзек материалы | S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996077604 |
- Бағасы: 1 024 ₸

