
Дәлме-дәл механикаға арналған бұрағыштар жинағы, CrMo, резеңкеленген металл тұтқалар, 6 дана, трансформатор қорабы Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 13346 дәлме-дәл механикалық бұрағыштар жинағы, CrMo, металл резеңкеленген тұтқалары бар, трансформатор қорабындағы 6 дана, SL және PH микро бұрандаларын орнату/бөлшектеу кезінде пайдалы. Жинақ бөлшектерінің жоғары сапалы орындалуы оны электрониканы, көзілдірікті және басқа да ұсақ механизмдерді жөндеу кезінде кәсіби мәселелерді шешу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Бұрауыштардың өзектері жоғары сапалы хром-молибденді болаттан жасалған, сондықтан жинақ ұзақ уақыт қызмет етеді. Бұрауыштардың артқы жағындағы бұралмалы шайбалар құралды оңай айналдыруға мүмкіндік береді, бұл жылдамдық пен ыңғайлылықты арттырады. Бұрауыштардың ұштарында коррозияға қарсы тозуға төзімді жабын бар, бұл олардың сумен жанасқанда сынуына жол бермейді. Бұрауыштардың тұтқалары резеңке жабынмен жабдықталған, сондықтан олар қолыңызда сырғып кетпейді, бұл ұсақ бөлшектерді зақымдау қаупінсіз өңдеуге мүмкіндік береді. Пластикалық бокс-трансформер жиынтықты сақтаудың және пайдаланудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 142 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 91 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.178 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 1 |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996070377 |
- Бағасы: 5 744 ₸

