
Бұрғыға арналған патрон БЗП 1-10 мм, 1/2 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2 дюймдік қону диаметрі бар Matrix 16808 картриджі пневматикалық, электрлік немесе сымсыз BZP бұрғыларына 1-10 мм сапты бұрғыларды орнатуға арналған. Оның арқасында қарапайым бұрғылау жұмыстарын жабдықтың құлау қаупінсіз орындауға болады. Артықшылықтары Жұдырықшалардың жоғары жүктемелерге төзімділігі олардың 54-56 HRC қаттылығын қамтамасыз етеді. Жылдам қысу механизмінің арқасында жабдықты оңай өзгертуге болады, бұл әсіресе әртүрлі бұрғылармен жұмыс істегенде дұрыс. Бедерлі патрон қолда сырғып кетпейді, бұл жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Картридждегі айқын таңбалау оның сипаттамаларын жылдам анықтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| патрон түрі | Жылдам қысқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.198 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Біліктің максималды диаметрі | 10 мм |
| Біліктің ең аз диаметрі | 1 мм |
| Қону диаметрі | 1/2 дюйм |
| Жабдық түрі | патрон |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996079035 |
- Бағасы: 1 491 ₸

