
Бұрғыға арналған патрон БЗП 2-13 мм, М12 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 2-13 мм бұрғыларды бекіту үшін қону өлшемі M12 x 1,25 болатын Matrix 16814 бұрғылауға арналған жылдам қысқыш патрон қолайлы. Жабдықтарды жиі ауыстыру қажет болған кезде тұрмыстық және жартылай кәсіптік жұмыстар үшін оңтайлы. Артықшылықтары 54-56 HRC патрон жұдырықшаларының қаттылығы — жоғары жүктемемен жұмыс істеуге, сымсыз бұрауыштарды пайдалануға болады. Жылдам қысу механизмі — жабдықты ауыстыру үшін қосымша құрал қажет емес. Ойық беті — патрон қолда сырғып кетпейді, жұмысты ыңғайлы етеді. Түсінікті таңбалау — патронның сипаттамаларын жылдам анықтауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.28 кг |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Біліктің максималды диаметрі | 13 мм |
| Біліктің ең аз диаметрі | 2 мм |
| Жабдық түрі | патрон |
| Картридж түрі | Тез қысылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996079110 |
- Бағасы: 2 044 ₸

