
Clock 2-13 мм, 1/2 Matrix жылдам қысқышты бұрғыға арналған патрон
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 2-13 мм бұрғыларды бекіту үшін құлыптау опциясы бар 1/2 дюймдік қосылым түріндегі Matrix 16807 жылдам қысқыш бұрғы патроны қолданылады. Ол құралдың құлап қалу қаупінсіз сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді, соққылы бұрғылауға жарамды. Бұл жаңадан бастаған шеберлер мен әуесқойларға тұрмыстық бұрғылау жұмыстары үшін пайдалы. Артықшылықтары Картридж камераларының қаттылығы 54-56 HRC құрайды, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Lock функциясының арқасында патрон бұрғыда мықтап бекітіледі. Жылдам босату патронын пайдалану ыңғайлы, себебі ол қосымша құралдарды пайдаланбай-ақ жабдықты өзгертуге мүмкіндік береді. Патронның беті бұдырланған, соның арқасында ол сырғып кетпейді. Айқын таңбалау картриджді сақтау аймағында табуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 80 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.325 кг |
| Топ | Бұрғылау патрондары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 168-Патроны сверлильные,Ключи для патронов |
| Біліктің максималды диаметрі | 13 мм |
| Біліктің ең аз диаметрі | 2 мм |
| Қону диаметрі | 1/2 дюйм |
| Жабдық түрі | патрон |
| Картридж түрі | быстрозажимной с блокировкой |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996020228 |
- Бағасы: 3 254 ₸

