
Құрама тістеуіктер 205 мм, үш компонентті тұтқалар Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 205 мм, үш бөліктен тұратын тұтқалары бар біріктірілген жалпы 16975 тістеуік жұмсақ және қатты сымдарды тістеуге, металл қаңылтырларды майыстыруға және бөлшектерді ұстауға арналған. Арнайы ішкі қырларының арқасында құралды кілт ретінде пайдалануға болады. Тістеуіктер кәсіпқойлар мен жеке шеберлерге слесарлық, құрылыс және монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы болады.Артықшылықтарытиімділік — кесу жиектеріне ығысқан топсаның арқасында кесу күші 20%-ға артады.Беріктіктің жоғары көрсеткіші — жұмыс бөлігі соғу әдісімен 45 аспаптық болаттан жасалған, ал сыртқы металл бөліктерінде қатайтқыштар бар.Коррозиядан қорғау — Titan finish жабыны тістеуіктердің қызмет ету мерзімін ұзартады.Төзімділік — кесу жиектері қаттылық пен тозуға төзімділікті арттыру үшін индукциялық токтармен сөндірілді.Ыңғайлы пайдалану — резеңке кірістірулері бар эргономикалық тұтқалар қолыңызда ыңғайлы орналасады, бұл ұзақ жұмыс кезінде шаршауды азайтады.Қосымша мүмкіндіктер — тұтқалардың астыңғы жағында ілу кронштейнін немесе автоматты қысқыштың серіппесін орнатуға болатын арнайы тіректер бар.Расталған сапа — өндіруші зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033532 |
- Бағасы: 16 552 ₸

