
Құрама тістеуіктер, Insulated, 180 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, екі компонентті тұтқалары бар Matrix Insulated 16903 құрама тістеуіктері әртүрлі бөлшектерді, бекіткіштерді, сымдарды немесе сымдарды қысуға арналған. Жұмыс беттеріндегі арнайы ойықтардың арқасында құрал дөңгелек заттарды ұстай алады, ал өткір ойықтар жақтардың сырғып кетуіне жол бермейді. Тістеуіктер сымдарды тістеуге бейімделген, өйткені олар кескіш жиектермен жабдықталған. Екі компонентті тұтқалар диэлектрлік материалдан жасалған. Құрал құрылыс, жөндеу жұмыстары кезінде пайдалы болады, слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде немесе гаражда пайдалы болады. Желіде кернеу болған кезде тістеуікпен жұмыс істеуге болмайды! Артықшылықтары Жұмыс бөлшектері маймен сөндірілген және кейіннен шыңдалған беріктігі жоғары хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл тістеуіктердің тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Губкалардың қаттылығы 43-50 HRC, сондықтан олар жоғары жүктеме кезінде деформацияланбайды. Тұтқаларда шебердің қолының жұмыс бетіне сырғып кетуіне жол бермейтін шығыңқы жерлер бар. Құралда "сыналған қауіпсіздік" дегенді білдіретін GS (Geprufte Sicherheit) белгісі бар — бұл осы модельдің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.295 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-TW.АГ03.B.89739 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/16903.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-TW.АГ03.B.89739.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996083575 |
- Бағасы: 3 854 ₸

