
Құрама тістеуіктер, 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік үш компонентті саптар, 180 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, 1000 В-қа дейін көтере алатын диэлектрлік үш компонентті тұтқалары бар жалпы 16989 құрама тістеуік өткізгіш элементтермен жұмыс істеуге арналған. Олардың көмегімен ұсақ және ірі бөлшектерді ұстауға, тістеуге немесе майыстыруға болады. Сондай-ақ, тістеуіктерді кілт ретінде пайдалануға болады. Құрал әртүрлі жабдықтармен және материалдармен жұмыс істегенде слесарлар мен монтажшыларға таптырмас көмекші болады. Жұмысты бастамас бұрын кернеуді өшіру керек.Артықшылықтарыжоғары тиімділік — топса кесу жиектеріне ығысқан, бұл қолданылатын күшті 20%-ға арттырады.Беріктік және беріктік — басы қаттылығы шамамен 46 HRC болатын C45 көміртекті аспаптық болаттан жасалған.Коррозиядан қорғау — Titan finish арнайы жабыны тоттың пайда болуына жол бермейді.Жүктемелерге төзімділік — жұмыс бөліктерінің сыртқы жағында қосымша қатайтқыштар бар.Қауіпсіздік — тістеуік Германияда сертификатталған және VDE ғылыми-техникалық қауымдастығының стандартына сәйкес келеді.Эргономика — үш компонентті тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, бұл шебердің шаршауын азайтады.Қосымша мүмкіндіктер — тұтқаларда автоматты қысқыштың серіппесін немесе ілу үшін кронштейнді орнатуға мүмкіндік беретін аялдамалар бар.Расталған сапа — өндіруші зауыттық ақауға 5 жыл кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.287 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-DE.АГ03.B.88495 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/16989.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-DE.АГ03.B.88495.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034836 |
- Бағасы: 17 348 ₸

