
Иілген басымен қиыстырылған тістеуіктер, үш компонентті саптар, 200 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм Gross 16985 қисық басы бар біріктірілген тістеуіктердің ыңғайлы үш бөліктен тұратын тұтқалары бар. Құрал үлкенді-кішілі бөлшектерді ұстауға немесе металл қаңылтырларды майыстыруға көмектеседі және жұмыс бөлігіндегі арнайы беттердің арқасында оны кілт ретінде пайдалануға болады. Жақтардағы арнайы ойықтар жұмыс кезінде шегелерді немесе сымдарды ұстауға мүмкіндік береді. Тұтқалардың диэлектрлік қасиеттері бар, бірақ қауіпсіздік шаралары кернеумен жұмыс істеуге тыйым салады!Артықшылықтарыжоғары тиімділік — топса кесу жиектеріне ығысқан, бұл ең аз күшпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Төзімділік — жұмыс бөлшектері C45 болаттан жасалған және 46 HRC қаттылығына дейін шыңдалған.Беріктік — жұмыс бөліктерінде қысқыштардың жүктемелерге төзімділігін арттыратын қосымша қатайтқыштар бар.Тоттан қорғау — Titan finish жабыны металл бөлшектерде коррозияның пайда болуына жол бермейді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Эргономика — құралдың иілген басы жұмыс кезінде қолды білекке бүкпеуге мүмкіндік береді, бұл шебердің шаршауын азайтады.Жұмыс кезіндегі жайлылық — үш компонентті тұтқалар қолда сенімді жатады және алақаннан сырғып кетпейді.Пайдалану және сақтау ыңғайлылығы — тұтқалардағы арнайы "құлақтар" автоматты қысқыш серіппені немесе аспа кронштейнді орнатуға мүмкіндік береді.Расталған сапа — зауыттық ақауға кепілдік беру мерзімі 5 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.315 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034768 |
- Бағасы: 23 610 ₸

