
Ұзын тістеуіктер Insulated, 200 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix Professional түзу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
160 мм екі компонентті тұтқалары бар Matrix Insulated 17103 түзу ұзын тістеуіктері жету қиын жерлерде жұмыс істеу қажет болған жағдайда өз қолдарымен жасаушылар үшін таптырмас құралға айналады. Олардың қолдану аясы кең: шегелерді және басқа да ұсақ бөлшектерді ұстау, сымдарды тістеу, ұсақ машиналарды жөндеу және т.б. Тұтқалардың диэлектрлік қасиеттері бар (1000 В дейін), бірақ қауіпсіздік шаралары бойынша кернеумен жұмыс істеуге тыйым салынады! Артықшылықтары Жоғары жұмыс ресурсы — ұзын тістеуіктер хром-ванадийлі болаттан жасалған, ол электр пешінде балқытылады және маймен шынықтырылады, сонымен қатар шынықтырудан өтеді. Тозуға төзімділік, кез келген сымды оңай кесу — жақтар 43-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалады, ал кескіш бөлшектер 55-62 HRC жоғары жиілікті токтармен қосымша сөндіруден өтті. Арнайы қармау аймақтары тегіс және дөңгелек пішінді бөлшектермен жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Екі компонентті тұтқалар және эргономикалық пішін — ұзын тістеуіктер қолыңызда сырғып кетпейді және оларды бір ауысымда ыңғайлы пайдалануға болады. Сыналған қауіпсіздік — Германияның TUV техникалық инспекциясы қауымдастығы ұзын тістеуіктерге құралдың жоғары сапасы мен пайдаланудың қарапайымдылығын растайтын Geprufte Sicherheit белгісін берді. VDE стандарты — неміс электротехниктер одағы сертификаттаған және пайдалануға рұқсат берген құрал.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.242 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-TW.АГ03.B.89739 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/17103.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-TW.АГ03.B.89739.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045382 |
- Бағасы: 3 373 ₸

