
170 мм түзу ұзын тістеуіктер, үш компонентті жалпы тұтқалар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 17170 мм, үш бөліктен тұратын тұтқалары бар Gross 170 түзу ұзын тістеуіктер ұсақ бөлшектермен және бекіткіштермен жұмыс істегенде қолданылады. Олар сымдарды немесе сымдарды ұстауға, майыстыруға және тістеуге мүмкіндік береді. Шектеулі кеңістіктегі манипуляциялар үшін оңтайлы. Жақтардың негізінде М6-М8 гайкаларымен жұмыс істеуге мүмкіндік беретін арнайы қырлары бар. Қысқыш бөліктердегі тегіс ойықтар бөлшектерді сенімді ұстауды және ұстауды қамтамасыз етеді. Ұзын тістеуіктер электр монтаждау жұмыстарын жүргізуде, кеңсе техникасын жөндеуде, автокөлікке техникалық қызмет көрсетуде, сондай-ақ күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарытөзімділік — қаттылығы 53 HRC 45 құрылымдық көміртекті болаттан жасалған ұзын тістеуіктер кернеуге және тозуға төзімді.Коррозияға төзімділік — жұмыс бөліктері арнайы Titan finish жабынымен қорғалған.Жоғары ресурс — кесу жиектері индукциялық сөндіруден өтті, сондықтан олар ұзақ уақыт бойы өткір болып қалады.Қосымша функционалдылық — жақтарда дөңгелек заттарды ұстауға арналған аймақ, ал тұтқаларда кері серіппені немесе аспасы бар кронштейнді орнатуға мүмкіндік беретін аялдамалар бар.Эргономика — үш компонентті тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, бұл ұзақ уақыт пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Сенімділік — ұзын тістеуіктер Германияда жасалған және өндірістің барлық кезеңдерінде сапа бақылауынан өткен, ал зауыттық ақауға кепілдік 5 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033549 |
- Бағасы: 14 678 ₸

