
Ұзын тістеуіктер түзу, 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік тұтқалар, үш бөліктен тұратын тұтқалар, 205 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 205 мм, 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік үш компонентті тұтқалары бар Gross 17177 түзу ұзын тістеуіктер ұсақ бөлшектермен және бекіткіштермен жұмыс істегенде қолданылады. Олар сымдарды немесе сымдарды ұстауға, майыстыруға және тістеуге мүмкіндік береді. Шектеулі кеңістіктегі манипуляциялар үшін оңтайлы. Жақтардың негізінде М6-М8 гайкаларымен жұмыс істеуге мүмкіндік беретін арнайы қырлары бар. Қысқыш бөліктердегі тегіс ойықтар бөлшектерді сенімді ұстауды және ұстауды қамтамасыз етеді. Ұзын тістеуіктер электр монтаждау жұмыстарын жүргізуде, кеңсе техникасын жөндеуде, автокөлікке техникалық қызмет көрсетуде, сондай-ақ күнделікті өмірде пайдалы болады. Барлық жұмыстарды кернеу ажыратылған кезде орындау керек.Артықшылықтарұзын қысқыштар қаттылығы 53 HRC болатын 45 құрылымдық көміртекті болаттан жасалған, сондықтан олар кернеуге және тозуға төзімді.Жұмыс бөліктері коррозиядан арнайы Titan finish жабынымен қорғалған.Кескіш жиектер индукциялық шынықтырудан өтті және ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді.Құралдың функционалдығын кеңейтетін дөңгелек нысандарды ұстауға арналған аймақ бар.Үш бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, бұл ұзақ уақыт пайдалану кезінде жайлылықты қамтамасыз етеді.Диэлектрлік қасиеттері бар тұтқалар кернеу кездейсоқ қосылған кезде қорғанысты қамтамасыз етеді (VDE, IEC 60900 стандарттарына толық сәйкестік).Тұтқаларда құралдың функционалдығын арттыруға мүмкіндік беретін аялдамалар бар — кері серіппені немесе аспасы бар кронштейнді орнату.Ұзын тістеуіктер Германиядағы зауытта жасалған және өндірістің барлық кезеңдерінде сапа бақылауынан өткен, бұл олардың сенімділігіне кепілдік береді.Зауыттық ақауға кепілдік 5 жылды құрайды, бұл құралдың жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.226 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-DE.АГ03.B.88495 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/17177.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-DE.АГ03.B.88495.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 205 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034850 |
- Бағасы: 18 972 ₸

