
Иілген басы бар ұзын тістеуіктер, біріктірілген, 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік тұтқалар, 200 мм жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік тұтқалары бар Gross 17181 қисық басы бар біріктірілген ұзын тістеуіктер жету қиын жерлерде шағын құрамдас бөліктермен және бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған. Жұмыс бөлігінің конструкциясы 1,5 және 2,5 мм қимасы бар бір ядролы және көп ядролы сымдарды аршуға және сығуға арналған құралды, сондай-ақ M8-M10 бұрандалы қосылымдары үшін кілтті пайдалануға мүмкіндік береді. Құрал электр желілерін монтаждау және жөндеу, автомобильдерді жөндеу, слесарлық жұмыстарды орындау үшін жарамды. Жұмысты бастамас бұрын кернеуді өшіру керек!Артықшылықтарысенімділік — ұзын тістеуіктер қаттылығы 62 HRC болатын C45 болаттан жасалған және жоғары беріктігімен ерекшеленеді.Ұлғайтылған ресурс — кесу жиектері индукциялық сөндіруден өтті және өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Тозуға және коррозияға төзімділік — металл бөлшектерге Titan finish қорғаныш жабыны жағылған.Ойластырылған конструкция — түйіспе кескіш жиектерге ығысқан, бұл жұмыс кезінде күш-жігерді айтарлықтай үнемдейді.Ұзақ пайдалану кезіндегі жайлылық — эргономикалық үш бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда ыңғайлы орналасады, ал ұзын тістеуіктердің қисық пішінінің арқасында буындардағы жүктеме азаяды.Қосымша мүмкіндіктер — тұтқалардағы арнайы қысқыштар аспа кронштейнін немесе кері серіппені орнатуға мүмкіндік береді.5 жыл кепілдік — құрал еуропалық сапа мен сенімділікпен ерекшеленеді, VDE, IEC 60900 стандарттарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-DE.АГ03.B.88495 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/17181.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-DE.АГ03.B.88495.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 171-Түзу ұзын тістеуіктер |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | сталь 45 |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996034867 |
- Бағасы: 22 730 ₸

