
Ұзын тістеуіктер қисық Insulated, 200 мм, екі компонентті тұтқалар Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі компонентті тұтқалары бар, 160 мм қисық Matrix Insulated 17472 ұзын тістеуіктері тіпті жету қиын жерлерде де ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Олар жөндеушілер мен слесарларға ғана емес, сонымен қатар электриктерге де пайдалы, өйткені тұтқалар 1000 В дейінгі диэлектрлік қасиеттерге ие. Маңызды — қауіпсіздік техникасы кернеу астында жұмыс істеуге тыйым салады!АртықшылықтаРыжұмыс бөлігі электр пешінде балқытылған хром-ванадийлі болаттан жасалған, қаттылығы 43-50 HRC дейін маймен сөндірілген және шыңдалған.Арнайы қармау аймақтары әртүрлі пішіндегі бөлшектерді сенімді ұстауды қамтамасыз етеді: дөңгелек, жалпақ және т.б.Эргономикалық пішінді екі компонентті тұтқалар қолдарда сырғып кетпейді, ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді және қолдардағы шаршауды болдырмайды.Тұтқаларда электр жабдықтарымен жұмыс істеу кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз ететін аялдамалар бар.Құралға Германияның техникалық қадағалау ұйымы GS (Geprufte Sicherheit) сапа белгісін берді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-TW.АГ03.B.89739 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/17474.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-TW.АГ03.B.89739.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 174-Длинногубцы изогнутые |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Кернеу | 1000 В |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045320 |
- Бағасы: 3 535 ₸

